1992

Yılında Kuruldu

6

Kıtada

58

Ülkeye İhracat

4

Üretim Tesisi

Turbelco Endüstriyel Kaplama 1992 yılında hazine dış ticaret müsteşarlığı yabancı sermaye dairesi başkanlığının izni ile Belçika sermayeli olarak Ankara’da kurulmuş olup endüstriyel kaplamacılık alanında faaliyetlerine başlamıştır. Büyükçekmece’ deki kendi fabrikasına taşınmıştır.

Endüstriyel alanda kaplama çeşitlerini arttırarak sanayinin birçok problemine çözüm üreten Turbelco,  kaplama sektöründeki teknolojik yatırımlarına otomasyon anlayışını göz önünde bulundurarak devam etmektedir. 2012’de kurulan Karaman kaplama tesisinden sonra, ilk Avrupa yatırımı olan Turbel Europe Gmbh 2015 yılının Şubat ayında Almanya’nın Heinsberg şehrinde kurulmuştur.

Turbelco 1992 yılından bu yana çeşitli kaplama çözümleri konusundaki bilgi birikimi ve uzmanlığı ile yüksek kalitede üretim garantisi vermektedir. Tesisimizde çeşitli ebatlardaki parçaların kaplanması kolaylıkla gerçekleştirilmektedir.

Bir diğer kuruluş olan Turbel Tava’da üretilen endüstriyel pişirme tavalarına yapılan profesyonel kaplama ile ihracata yönelik organizasyonlarını daha da genişletmiş ve sektöründe ilerde Avrupa markalarına profesyonel kaplama kalitesini kabul ettirmiştir.

Bugün dünyanın 58 ülkesine ihracatı olan Turbel markası, yaptığı yatırımlar ile her geçen gün pazardaki yerini daha da güçlendirmektedir.

 

Turbel Tava, 1997 yılında müşteri memnuniyeti odaklı olarak yola başlamıştır. Bu yola başlarken en önemli kaynağımız tabii ki çalışanlarımızdır. Çalışanlarımızın şirket ile bütünleşmeleri ve işlerini en verimli şekilde benimsemeleri bunun yanında da kendilerini sürekli olarak geliştirmeleri en iyi ürünleri ortaya çıkarmamızdaki temel yapı taşlarıdır. Bunun sonucunda çalışanlarımız Turbel Tava’nın temelini oluşturmaktadır.

Günümüz teknolojisindeki yenilikleri takip etmek ve her zaman doğru yatırımlar yapmak en önemli unsurlardan bir tanesi olarak belirtilebilir. Bu sebepten ötürü dünyadaki teknolojik gelişmeleri her zaman takip etmek ve yatırımlarımızı bu gelişmelerin doğrultusunda yenilemek en büyük ilkelerimizdendir.

Bu iki temel yapılanma ile;

En kaliteli ve uygun maliyetli ürünlerimizi zamanında müşterilerimize ulaştırmak temel hedefimiz olmuştur.

Turbel Tava da kendi bünyesinde bulundurduğu kalıphanesi, donanımlı mühendis kadrosu, son derece teknolojik ve robota dayalı makine parkuru ile endüstriyel tava üretimini 3000m² fabrikasında en üst seviyede gerçekleştirmektedir. Satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetine çok önem veren Turbel Tava, geniş müşteri yelpazesi ile ürün çeşitliliğini sürekli arttırmakta ve her müşteride kendini bir adım daha ileriye taşıma fırsatı bulmaktadır. Bu vesile ile Turbel markasını büyüten ve bugünlere gelmesinde yardımcı olan müşterilerimize duyduğumuz saygıyı ifade etmek isteriz. Aynı zamanda bundan sonra da müşteri memnuniyeti odağımızın artan yatırımlarımıza paralel olarak yükselerek devam edeceğini de belirtmek isteriz.

Kalite Politikamız

  • Üretimden sevkiyata tüm safhalarda müşteri odaklı kalite hizmet ve mükemmellik prensiplerini uygulamak,
  • Organizasyonumuzun tüm kademelerinde ortak kalite bakış açısını benimsetmek,
  • Ürünlerimiz ile ilgili olan tüm uluslararası standartlara uymak,
  • Laboratuvar ve test metotlarımızı sürekli geliştirmek,
  • Islanmama (Non-wetting)
  • Kaliteli bir çalışma ortamı yaratmak,

Tedarikçilerimiz

30 Yılı Aşan Turbel Şimdi Bir Dünya Markası